Ügyfelünk, japán tulajdonú, fémmegmunkálással foglalkozó autóipari vállalat az alábbi pozícióba keres kollegát:

Minőségügyi mérnök

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás és vevői reklamációk feldolgozása
  • Részvétel minőségügyi megbeszéléseken a vevőknél
  • Részvétel új termékek bevezetésben, gyártástámogatás
  • Vevői auditok előkészítése és részvétel vevői auditokon
  • Belső auditok végrehajtása
  • Minőségfejlesztési tevékenység, az ehhez kapcsolódó hibaanalízis, végtermék  tesztek tervezése elvégzése
  • Beszállítói kapcsolattartás, beszállítói reklamációk feldolgozása
  • Beszállítói auditok elvégzése

Elvárások:

  • Anyagmérnök vagy Kohómérnök végzettség
  • Minőségbiztosítási rendszerek, eszközök ismerete (IATF16949,SPC,FMEA,CP,MSA, APQP)
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (MS office)

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Vevői minőségügyi rendszerek ismerete
  • CMM programozási ismeretek
  • Merőeszköz tervezési jártasság
  • Hőkezlési, hegesztési, öntészeti vagy kovácsolási ismeretek

Juttatások:

  • Versenyképes bér
  • Átlagon felüli munkába járási költségtérítés
  • Cafeteria juttatás
  • Kedvezményes melegétkezés
  • Folyamatos széleskörű szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!