Minőségügyi mérnök

Profession Services

Környe

Ha szeretnél egy olyan munkahelyen dolgozni, ahol a környezetvédelemért tehetsz, a legjobb helyen jársz! Partnercégünk az elektromos autógyártás egyik fő beszállítója, ahol a még világviszonylatban is egyedülállónak számító rézfóliagyártásal foglalkoznak.

Miért érdemes minket választani?

  • Tapasztalatodhoz illeszkedő fizetéssel várunk!
  • Kiterjedt juttatási csomag:
    • Szép kártya juttatás
    • Utazási támogatás
    • Teljesítménybónusz
  • Nem környei lakos vagy? Semmi probléma, hiszen van albérlettámogatásunk is!
  • Világviszonylatban is egyedülálló technológiákat alkalmazunk: 6-8 mikronos rézfóliagyártással foglalkozunk.
  • Biztos munkalehetőség vár Rád: még a vírus ideje alatt is folyamatosan növekedtünk,
  • Nem mindegy, hogy kikkel töltöd a munkaidőd. Pontosan ezért fontos, hogy egy összetartó csapatba érkezel majd!
  • Kiemelt figyelmet biztosítunk a munkavállalóink fejlődésére: folyamatos képzésekkel, tréningekkel támogatjuk a szakmai fejlődésed;
  • És ami a legfontosabb: szakmailag is kiteljesedhetsz, nálunk nincs két ugyanolyan nap!

Az alábbi feladatok várnak rád a pozícióban:

  • QEHS politika és terv fejlődésének támogatása;
  • QEHS szabályok betartása;
  • Nyersanyagminőség-fejlesztési tevékenységek biztosítása;
  • Bejövő áru minőségének biztosítása és szállítók rendszeres értékelése a beszerzési osztállyal együttműködve;
  • Műszerek kalibrációja és felügyelete (mérés), valamint MSA (Measurement System Analysis) tanulmányok;
  • Kimenő áruk minőségének ellenőrzése, CCD defekt ellenőrzése, napi slitter riport, a vevők végső döntésének értékelése;
  • SAP, MES használata;
  • Feügyelők ellenőrzése és QC váltások szervezése;
  • Megfelelőségi igazolások szerkesztése a vevők számára;
  • Vevői leírások feltöltése intranetre;
  • CCD kamera dekeft típus összegyűjtése;
  • SPC követése IQC (bejövő áru minőség) és OQC (kimenő áru minőség) tulajdonságokról, és intézkedések véghezvitele elégedetlenség esetén.

Te vagy A jelölt, ha:

  • Mérnöki diplomával rendelkezel;
  • Dolgoztál már az ISO, IATF vagy egyéb szabványokkal;
  • Legalább középszinten beszélsz angolul;
  • Gyártásban szerzett több éves minőségbiztosítás mérnöki tapasztalatod van;
  • Ismered a mérési, adatelemzési és stratégiai módszereket.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Egyedülálló lehetőség, ne maradj le róla! Jelentkezz most!

Környe