Le Bélier Mohács Kft.
  • Le Bélier Mohács Kft.

    A piacvezető francia Le Bélier csoport folyamatosan fejlődő, multinacionális autóipari vállalat, könnyített súlyú biztonsági autóalkatrészeket gyárt Amerikában, Ázsiában és Európában.
    Mohácsi gyáregységünkbe új kollégát keresünk.

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Minőségügyi mérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      - Belső/ külső termékproblémák, reklamációk kezelése

      - A hatásköre alá tartozó szervezeti egységek (röntgen, mérőszoba) munkájának a felügyelete

      - Részvétel a megbeszéléseken, értekezleteken

      - Minőségügyi mérőszámok monitorozása és elemzése

      - Belső selejtarány folyamatos felügyelete és javítása

      - Új termék bevezetésében való részvétel

      - Minőségügyi követelmények betartásának nyomonkövetése

      - Teljesítménymutatók (KPI) adatgyűjtés, jelentés

      - Részvétel a minőségirányítási rendszer folyamaatos fejlesztésében

      - Részvétel a belső és külső auditok előkészületeiben lebonyolításában (IATF, VDA, 8D)

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - felsőfokú minőségirányítási és/vagy műszaki végzettség

      - minőségbiztosítási módszerek ismerete és alkalmazása ( CONTROL PLAN, 8D, VDA, PDCA, FMEA)

      - kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

      - önállóság, magabiztos határozott fellépés

      - önálló döntéshozatali készség

      - Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - Autóiparban szerzett tapasztalat

      - Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      - Szakmai fejlődést egy nemzetközi autóipari beszállítónál

      - Előrelépési lehetőség

      - Versenyképes fizetés

      - Utazási költségtérítés, céges laptop, mobiltelefon

      - Szakmai tréningeken, képzéseken való részvétel

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Minőségbiztosítás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    7700 Mohács

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    - Magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajz

    - Végzettséget igazoló dokumentum