A KUPMET Kft. fém lemezalkatrészek gyártásával foglalkozó vállalkozás Hajdúböszörményben.
A cég jelenlegi csapata bővítéséhez új munkavállalót keres a következő pozícióba:

Minőségügyi mérnök

Feladatok:

  • Belső folyamat auditok végrehajtása
  • FMEA elkészítésének támogatása
  • Minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztésében közreműködés
  • Első termékek mérése és jegyzőkönyvek készítése
  • Vevői illetve beszállítói reklamációk kezelésének támogatása (8D)
  • Belső logisztikai folyamatok segítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Fémipari területen szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi, mérési területen szerzett tapasztalatok
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete (ISO 9001, TS 16949)
  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízható személyiség, lojalitás

Amit kínálunk:

    Versenyképes bérezés, minőségügyi bónusz, béren kívüli juttatás a szakképzettség és tapasztalatok függvényében.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Hajdúböszörmény

Amennyiben dinamikusan fejlődő cégünk hirdetése felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva.