Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Amire nálunk számíthatsz

  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére

Amit nyújtunk

  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (HR7924036X)

    MEGBÍZÓNK:

    Partnerünk Magyarország egyik legnagyobb magyar tulajdonú öntődéje, mely 1989-ben indult útjára. A vállalat elsősorban az autóipar számára állít elő öntvényeket. Ezek felületkezelésével megmunkálásával és különböző szerelési műveletek elvégzésével törekszik az ügyféligények magas színvonalú kiszolgálására. Megbízónkat a megbízhatóság és folyamatos fejlődés jellemzi.

    Munkavégzés helye:

    Dunavarsány

    AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

    • Tagja lett egy fejlett cégkultúrával rendelkező, nagy múltra visszatekintő és stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnak.
    • Megbízónk széles rétű javadalmazási csomagot biztosít munkavállalói részére. Cafeterival, egyéni bónuszrendszerrel, munkába járási támogatással és még számos egyéb juttatással kívánják ösztönözni és motiválni alkalmazottaikat.

    FŐBB FELADATAI LESZNEK:

    • Minőségirányítási rendszer működtetésében való közreműködés
    • Új termékek bevezetésének támogatása, PPAP dokumentációk elkészítése
    • Minőségügyi problémák kezelése, gyökér okok feltárása, megoldási javaslatok kidolgozása, majd ezeknek a gyakorlatban való megvalósulásának nyomon követése.
    • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel
    • A gyártáshoz kapcsolódó specifikációk felügyelete
    • Projektekben való részvétel
    • Belső dokumentációk kezelése

    AMIT ELVÁRUNK:

    • Felsőfokú műszaki végzettség
    • Autóiparban szerzett, 1-2 éves, minőségügyi tapasztalat
    • Középszintű német vagy angol nyelvtudás
    • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
    • Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
    • Megbízhatóság, pontosság

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a "jelentkezem" gombra kattintva. A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

    Köszönjük!

    Get Work Trend csapata
    NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

    Elérhetőségeink:

    Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
    Tel.: 06 1 766 56 26 • www.getwork.hu

    Területi irodáink: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Minőségügyi mérnök (HR7924036X)
    • Rövid pozíció név: Minőségügyi mérnök
    • Hirdető cég: Get Work Trend Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Pest megye
    • Város: Dunavarsány
    • Feladatok: Minőségirányítási rendszer működtetésében való közreműködés Új termékek bevezetésének támogatása, PPAP dokumentációk elkészítése Minőségügyi problémák kezelése, gyökér okok feltárása, megoldási javaslatok kidolgozása, majd ezeknek a gyakorlatban való megvalósulásának nyomon követése. Kapcsolattartás külföldi partnerekkel A gyártáshoz kapcsolódó specifikációk felügyelete Projektekben való részvétel Belső dokumentációk kezelése
    • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség Autóiparban szerzett, 1-2 éves, minőségügyi tapasztalat Középszintű német vagy angol nyelvtudás Felhasználói szintű MS Office ismeretek Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség Megbízhatóság, pontosság
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-05-17
    • Lejárati dátum: 2018-05-24
    Állás, munka még: Get Work Trend Kft.>