Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

(HF 12-8416)

munkatársat.

Feladat:

  • A beszállítók felé indított minőségügyi reklamációk koordinálása,
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás, auditok végrehajtása,
  • Új termékek, új beszállítók kiválasztásában történő aktív részvétel,
  • Minőségbiztosítási dokumentációk és utasítások készítése,
  • Projektekben, terméktranszferekben történő részvétel,
  • Minőségügyi oktatások elvégzése.

Elvárások:

  • Minőségügy területén szerzett tapasztalat,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés.

Egyéb információ az állásról:

  • A munkavégzés helye: Pest megye délkeleti része.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8416”-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségügyi mérnök (HF 12-8416)
  • Rövid pozíció név: Mérnök munkatárs
  • Hirdető cég: HumanField Tanácsadó Iroda
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Feladatok: A beszállítók felé indított minőségügyi reklamációk koordinálása, Beszállítókkal történő kapcsolattartás, auditok végrehajtása, Új termékek, új beszállítók kiválasztásában történő aktív részvétel, Minőségbiztosítási dokumentációk és utasítások készítése, Projektekben, terméktranszferekben történő részvétel, Minőségügyi oktatások elvégzése.
  • Elvárások: Minőségügy területén szerzett tapasztalat, Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk, Aktív angol nyelvtudás.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017-12-12
Állás, munka még: HumanField Tanácsadó Iroda>