Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Pályázatot hirdetünk az alábbi állás betöltésére:

Minőségügyi mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevőkkel és társosztályokkal történő kapcsolattartás, vevői megkeresések, vevői specifikációk kezelése
  • Címkék, csomagolóanyagok gyártástechnológiai és jogszabályi megfelelőségének ellenőrzése, felügyelete
  • Együttműködés és kapcsolattartás a vállalatcsoport francia központjával
  • Részvétel a minőségügyi rendszer karbantartásában, fejlesztésében
  • Részvétel a gyártástechnológiai folyamatok ellenőrzésében, validálásában
  • Részvétel a reklamációk kezelésében, minőségügyi problémák megoldásában
  • Helyesbítő intézkedések kezelése, nyomonkövetése
  • Belső auditok végrehajtása
  • Szoros együttműködés és kapcsolattartás a társterületekkel a működés során felmerült minőségügyi problémák kezelésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszeripari mérnöki, biomérnöki végzettség, minőségügyi szakirány előny
  • 1-3 éves, gyártókörnyezetben szerzett élelmiszeripari, minőségügyi, higiéniai ismeretek és munkatapasztalatok, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • ISF / BRC szabványok és egyéb vevői követelményrendszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Nyitott, proaktív személyiség, önálló munkavégzésre való törekvés

EGYÉB:

  • versenyképes fizetés
  • nemzetközi háttér
  • azonnali munkakezdési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségügyi mérnök
  • Rövid pozíció név: Minőségügyi mérnök
  • Hirdető cég: GLOBUS Konzervipari Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Vevőkkel és társosztályokkal történő kapcsolattartás, vevői megkeresések, vevői specifikációk kezelése Címkék, csomagolóanyagok gyártástechnológiai és jogszabályi megfelelőségének ellenőrzése, felügyelete Együttműködés és kapcsolattartás a vállalatcsoport francia központjával Részvétel a minőségügyi rendszer karbantartásában, fejlesztésében Részvétel a gyártástechnológiai folyamatok ellenőrzésében, validálásában Részvétel a reklamációk kezelésében, minőségügyi problémák megoldásában Helyesbítő intézkedések kezelése, nyomonkövetése Belső auditok végrehajtása Szoros együttműködés és kapcsolattartás a társterületekkel a működés során felmerült minőségügyi problémák kezelésében
  • Elvárások: Felsőfokú élelmiszeripari mérnöki, biomérnöki végzettség, minőségügyi szakirány előny 1-3 éves, gyártókörnyezetben szerzett élelmiszeripari, minőségügyi, higiéniai ismeretek és munkatapasztalatok, de pályakezdők jelentkezését is várjuk ISF / BRC szabványok és egyéb vevői követelményrendszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás Nyitott, proaktív személyiség, önálló munkavégzésre való törekvés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017-12-12
Állás, munka még: GLOBUS Konzervipari Zrt.>