A FÉMALK ZRT. már közel harminc éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több, mint 1.300 tehetséges szakembert foglalkoztatunk.

Minőségügyi mérnök

FELADATOK:

  • Minőségirányítási rendszer működtetésében való közreműködés
  • Új termékek bevezetésének támogatása, PPAP dokumentációk elkészítése
  • Minőségügyi problémák kezelése
  • Projektekben való részvétel
  • Belső dokumentációk kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóiparban szerzett minőségügyi tapasztalat
  • Erős középszintű aktív német nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez (angol nyelvtudás előny)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
  • Megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatás
  • Céges üdülő
  • Fél évente jutalom
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

A jelentkezéshez kérjük küldd el önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, a betölteni kívánt pozíció megnevezésével együtt.