Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ne szabj határt a képzelőerődnek!

FÉMALK ZRT. 27 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több,mint 1000 tehetséges szakembert foglalkoztatunk.

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Főbb feladatok, munkák:

  • Minőségirányítási rendszer működtetésében való közreműködés
  • Új termékek bevezetésének támogatása, PPAP dokumentációk elkészítése
  • Minőségügyi problémák kezelése
  • Projektekben való részvétel
  • Belső dokumentációk kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóiparban szerzett minőségügyi tapasztalat
  • Erős középszintű aktív német nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez (angol nyelvtudás előny)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
  • Megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
  • Fiatalos csapat
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: FÉMALK Zrt. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségügyi mérnök
  • Rövid pozíció név: Minőségügyi mérnök
  • Hirdető cég: FÉMALK Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Minőségirányítási rendszer működtetésében való közreműködés Új termékek bevezetésének támogatása, PPAP dokumentációk elkészítése Minőségügyi problémák kezelése Projektekben való részvétel Belső dokumentációk kezelése
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség Autóiparban szerzett minőségügyi tapasztalat Erős középszintű aktív német nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez (angol nyelvtudás előny) Felhasználói szintű MS Office ismeretek Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség Megbízhatóság, pontosság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.04.19