Cégünk, az enmech Hungary Kft., az enmech cégcsoport tagja, amely a japán tulajdonú Mektec Europe vállalatcsoporthoz tartozik, európai központja pedig Németországban, Weinheimban található. Az enmech Hungary Kft. gyára 1997-óta működik Pécelen, ahol közel 800 főt foglalkoztat és főként elektronikai járműipari alkatrészek gyártása folyik. Fő profilunk és egyben megkülönböztető jegyünk a fólia-alapú hajlékony mechatronikai applikációk gyártása és fejlesztése.

Dinamikusan növekvő vállaltunkhoz az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Minőségügyi mérnök

Feladatok:

  • A társaság integrált minőségbiztosítási rendszerének működtetése, folyamatos fejlesztése,
  • A gyártási és termékkezelési utasítások, vizsgálati specifikációk készítése, ellenőrzése,
  • Termék / folyamat auditok tervezése és végrehajtása,
  • Az előírások végrehajtásának kontrollálása a gyártás területén,
  • Termékazonosítás és nyomon követhetőség betartatása,
  • Minőségügyi megbeszélések vezetése,
  • Zárolások ügyintézése, hibás termékek megjelölésének és elkülönítésének betartatása, ellenőrzése,
  • Hibaelemzések készítése, értékelése, intézkedések meghozatala, gyártási selejtek analízise, selejt statisztikák készítése (heti, havi, éves),
  • Vevői reklamációk kezelése (hibaanalízis, intézkedési terv, 8D),
  • Termelés támogatása minőségügyi oldalról,
  • Technikusok munkájának koordinálása,
  • Részvétel új termékek és folyamatok bevezetésében,
  • Részvétel vevői auditokon, látogatásokon, illetve azok előkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • 2-3 év minőségügyi mérnöki tapasztalat,
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás,
  • Határozott fellépés és jó kommunikációs képesség,
  • B- kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság.

Előny:

  • Minőségbiztosítási szakirány vagy minőségbiztosítási posztgraduális képzés,
  • 2-3 év autóiparban eltöltött minőségügyi mérnöki tapasztalat,
  • SAP Q modul gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Pécel, 2119 Pesti út 80.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképpel ellátott magyar nyelvű pályázatát küldje.