A CabTec Cégcsoport egy globálisan működő sikeres svájci vállalkozás, amely több mint 10 000 vevőspecifikus árucikket kínál az egyedi kábelektől az összetett kábel-részegységek szereléséig bezárólag. A cég svájci, magyarországi, németországi és kínai székhelyein dolgozó több mint 1000 munkatársa, valamint közel 50 éves tapasztalata garantálja a stabilitást, megbízhatóságot.

Kecskeméti gyáregységünkbe keresünk

Minőségügyi mérnök

munkatársat.

FELADATOK:

  • Vevői reklamációk kezelése, részvétel az ezekből eredő helyesbítő tevékenységek meghatározásában és végrehajtásuk koordinálásában;
  • belső hibákból, selejtkiértékelésekből adódó ellenintézkedések foganatosítása, folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal;
  • a már detektált hibák újbóli előfordulásnak megakadályozása érdekében megelőző tevékenységek definiálása és koordinálása;
  • a folyamatok és a minőségügyi rendszer folyamatos fejlesztése;
  • selejtezések és ezek könyvelése;
  • monitoring és riporting – heti, havi, negyedéves jelleggel;
  • belső és vevői auditokon való részvétel és támogatás;
  • aktív közreműködés a mutatószámok és minőségcélok megvalósításában.

SZÁMUNKRA TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA

  • Mérnöki végzettséggel és/vagy felsőfokú minőségbiztosítási végzettséggel rendelkezel;
  • 1-3 év szakmai tapasztalatod van elektronikai ágazatban, minőségbiztosítási területen (főképp idegen nyelvű, direkt vevői kapcsolattartás)
  • Angol vagy német nyelven magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban (aktív, min. középfokú nyelvtudás)
  • otthonosan mozogsz az MS Office programok használatában, kezeltél már vállalatirányítási rendszert
  • jellemző rád az analitikus szemléletmód, jól terhelhető vagy.

ELŐNYKÉNT KEZELJÜK

  • Van ISO14001 rendszer ismereted;
  • dolgoztál már ABAS vállalatirányítási rendszerben.

MIRE SZÁMÍTHATSZ NÁLUNK?

  • Stabilitás
  • Jó hangulatú közösség
  • Rugalmas munkaidő
  • képzések, szakmai fejlődés lehetősége,
  • nagyvállalati környezet;
  • béren kívüli juttatások;
  • változatos munka.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Kecskemét

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldd el fényképes önéletrajzod. lehetőség szerint bérigény megjelölésével.