A Baumit Kft. – amely osztrák tulajdonban lévő, nemzetközi építőanyag-ipari konszern magyarországi leányvállalata – 1990-es alapítása óta mára a hazai építőipar vezető cégei közé tartozik. Tevékenységét innovatív építőipari termékek, vevőorientált szolgáltatások és dinamikus fejlődés jellemzi.

A Cég telephelyeire

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Vezetők által kitűzött minőségi célok elérése érdekében felmerülő minőségügyi projektek vezetése, szervezése, összefogása, résztvevők bevonása, naprakész információk megosztása,
  • Minőségirányítási rendszer fejlesztésében való részvétel,
  • Új vizsgálati és minőségellenőrző módszerek kidolgozása, frissítése a szabványelőírásoknak, vevő, illetve vállalati igényeknek megfelelően,
  • Változások kezelése rendszer szinten,
  • Kísérleti labor munkájához kapcsolódó projektek kidolgozása, kísérleti labor vezetése,
  • Aktív csapattag a hibaelemzés, a problémamegoldás, a korrekciós és megelőző intézkedések végrehajtása során, amely magában foglalja a hatékonyság elemzését,
  • Minőségi támogatást nyújt a gyártási folyamatokhoz és projektekhez,
  • Belső auditokon való részvétel,
  • Elemzések, intézkedések kidolgozása, 8D riportok készítésében aktív közreműködés;
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos adatok karbantartása.

Elvárások:

  • Felsőfokú vegyész vagy vegyészmérnöki végzettség,
  • Minimum 2-3 év minőségügyi projekt munkában szerzett projekt vezetői tapasztalat,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek,
  • határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség,
  • jó kommunikációs és szervezési készségek,
  • jó kommunikációs készségek angol nyelven,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • belső auditori tapasztalat,
  • különféle minőségi módszerek ismerete (5-W, Ishikawa Diagram, FMEA, 5S, SPC),
  • termelő üzemben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • a munkavégzéshez színvonalas vállalati környezetet,
  • versenyképes jövedelmet,
  • béren kívüli juttatási csomagot,
  • vállalati autót,
  • fejlődési lehetőséget.

    Elsősorban Visontai telephely, de sok utazással járó munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Visonta

Pályázóink fényképes önéletrajzát 2019. március 15-ig várjuk.