KUKA Hungária Kft. a világ egyik vezető automatizálási szakértőjeként és ipari robotgyártójaként ismert KUKA (Keller und Knappich Augsburg) csoport leányvállalata. Cégünk 1991 óta van jelen Magyarországon. Hazánkban három (Taksonyban, Füzesgyarmaton és Budapesten), Romániában (Temesváron) egy telephellyel rendelkezünk, és több mint 1500 munkatársat foglalkoztatunk. Cégünk taksonyi székhelyén sokrétű tevékenységet végeznek munkatársaink: az adminisztratív területek és a gyártás mellett az értékesítésnek is taksonyi telephelyünk ad otthont.

Minőségügyi gyakornok (Füzesgyarmat)

Feladatok:

  • kimutatások, statisztikák készítése,
  • minőségügyi technikák oktatása,
  • beszállítói reklamációk kezelése, megelőző,
  • helyesbítő, javító intézkedések koordinálása,
  • minőségügyi dokumentációk kezelése,
  • ellenőrzési dokumentációk készítése,
  • minőségügyi folyamatok rendszerszintű támogatása,
  • betekintés selejtkezelési és minőségirányítási feladatokba.

Elvárások:

  • folyamatban lévő aktív nappali tagozatos mérnöki tanulmányok (BSc és MSc egyaránt),
  • minőségügyi ismeretek előnyt jelentenek,
  • önállóan és csapatmunkára való hajlandóság ,
  • angol vagy német nyelv minimum társalgási szintű ismerete,
  • informatikai ismeretek (MS Office).

Amit kínálunk:

  • a szakmai gyakorlatnak megfelelő juttatás
  • stabil, hosszú távú gyakorlati hely
  • diplomamunka elkészítésének lehetősége
  •  diploma megszerzése után állásajánlati lehetőség
  • minőségbiztosítás/ minőségirányítás szakmai munkájával történő megismerkedés
  • az integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP, IQMS)
  • füzesgyarmati munkavégzés esetén szállás biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)
  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:

Füzesgyarmat

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.