SANGJIN MICRON HUNGARY KFT.

5126 Jászfényszaru, Hrsz 2535/13

Tel.:+36-57-887-010

Fax:+36-57-422-161

Minőségügyi csoportvezető

A jelölttel szemben támasztott elvárások

  • Kiadott Minőségügyi feladatok elvégzése
  • Minőségi riportok előkészítése (SQCI-ban is), PATROL fejlesztésében való támogatás (amíg meg lesz a kellő létszám)
  • Vevői/Beszállítói követelmények ismerete, hibák folyamatos kezelése, azok megszüntetésére való törekvés és együttműködés
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyártás, raktár stb. kollégákkal és vezetőséggel (szóban, írásban, e-mail)
  • Belső- külső reklamáció kezelésében való aktív részvétel
  • Minőség ellenőrök munkájának támogatása
  • Minőség ellenőrök HR adminisztrációjának vezetése / szabadság kérelem, jelenléti ív,/
  • Mérőműszerek nyilvántartása és megfelelőségének figyelemmel kísérése / állapot, kalibráció érvényessége, …
  • Folyamatos kapcsolat tartás a SEH Minőségügy és Technológiai osztályával (helyettesítéskor)
  • Ellenintézkedések foganatosítása, bevezetése
  • Laboratórium koordinációban való részvétel
  • Vevői követelmények kezelésében való támogatás
  • ISO szabványok előírásainak megfelelően történő munkavégzés ás annak fejlesztésében való támogatás és auditra való felkészülés és az auditon való részvétel
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Elektronika illetve autóipar területén szerzett tapasztalat
  • Office ismeretek
  • Két műszakban való foglalkoztatás
  • ISO/IATF követelmények ismerete
  • Méréstechnikában való jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Havi jelenléti bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

5126 Jászfényszaru, Ipari Park, Hrsz 2535/13

Az Önéletrajzokat angol és magyar nyelven kérem csatolni.