Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Ideális jelöltünket gyárunk minőségügyi csapatába várjuk, mely elektromos autókba gyárt akkumulátorokat Gödön.

Minőségügyi csoportvezető (IQC)

Feladatok:

  • irányítja és koordinálja az IQC csoport mérnökeinek, technikusainak, operátorainak a munkáját,
  • bejövő árú ellenőrzése a beszállítói követelményeknek megfelelően,
  • hibaanalízis, gyökér-ok feltárása, preventív akciók kivitelezése,
  • együttműködés a társosztályokkal (termelés és mérnökség),
  • auditokon való aktív részvétel, audit előkészítés,
  • riportálás és statisztikák készítése a management felé,
  • validálási folyamatok előkészítése, követése, elemzés készítése,
  • minőségügyi folyamatstandardok, munkautasítások készítése, kezelése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (mérnök/quality mérnök/egyéb releváns felsőfokú végzettség),
  • ISO 9001, IATF 16949 vagy VDA 6.3, VDA 6.5 ismerete,
  • különféle minőségi módszerek ,eszközök ismerete: 8D probléma megoldás, 5-W, Ishikawa Diagram, FMEA, CP, SPC, 5S, Kaizen, APQP, PPAP),
  • határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség,
  • jó kommunikációs és szervezési készségek,
  • tárgyalóképes angolnyelv-tudás,
  • a gyártási folyamatok minőségi problémáihoz kapcsolódó elemző készség,
  • minimum 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • önálló munkavégzés,
  • a csapat tagjainak támogatása és koordinálása.

Előnyt jelent:

  • autóipari területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • béren kívüli juttatás, bónuszok,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • oktatások, képzések,
  • ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása,
  • modern munkakörnyezet, fiatalos csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Göd

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.