A thyssenkrupp Materials Hungary Zrt. tagja a világ egyik legjelentősebb acélipari konszernjének, a nemzetközi thyssenkrupp csoportnak. A több, mint 90 éves múlttal rendelkező piacvezető vállalat nemcsak acél, hanem könnyű- és színesfém, valamint műanyag kereskedelmével is foglalkozik országos lefedettséggel, továbbá a kapcsolódó szolgáltatások széles körét kínálja.

Győri acélmegmunkáló központunkba

keresünk

Minőségügyi asszisztenst

Feladatok:

  • Termelésben előforduló nem megfelelőségek dokumentálása, nyomon követése
  • Minőségügyi riportok statisztikák készítése
  • Mérőeszköz nyilvántartás vezetése
  • Elsőminta dokumentációk készítése
  • Kapcsolattartás az érintett felekkel (idegen nyelven is)
  • Aktív részvétel a minőségügyi dokumentációk vezetésében

Szakmai elvárások:

  • Minőségügy területén szerzett ismeret, tapasztalat
  • Hatékony szervezés
  • Kommunikációs szintű Angol vagy Német nyelvtudás.
  • MS Office (Excel, Access, Outlook) felhasználószintű ismerete

Előny, de nem elvárás:

  • Acélipari ismeretek
  • SAP ismeretek
  • Minőségügyi Core Tools-ok ismeretek
  • Lean ismeret

Amit ajánlunk:

  • Megbízható, nemzetközi hátterű munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Várjuk fényképes önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr-Gönyű