A Sangsin Hungary Kft. koreai multinacionális vállalat, a magyarországi gyártóegységen túl több gyártóegységgel rendelkezik Kínában és Malajziában valamint Koreában. Jászberényben elektromos autókban használt akkumulátorokhoz gyárt alumínium tartókat. Induló csapatunkba keressük leendő kollégánkat az alábbi munkakörbe:

Minőségügyi asszisztens

Feladataid lesznek:

  • Vevői reklamációk, termelési hibák kezelése, javító és megelőző intézkedések koordinálása,
  • Bejövő és kimenő termékek, anyagok minőségellenőrzési folyamatainak fejlesztése, felügyelete, minőségbiztosítási utasítások készítése,
  • Minőségfejlesztési projektekben történő részvétel,
  • Dokumentumok karbantartása, adatok felvitele Excelben, társosztályok támogatása.

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha:

  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • Legalább középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • MS Office program magabiztos használata
  • Aktív angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt.
  • Előnyt jelent mérőműszerek ismerete és használata

Amit leendő munkatársunknak kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Induló vállalat
  • Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Jászberény