A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 3300 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, Magyarországon már több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már közel 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Minőségmérnök (P_19_GU)

Elvárásaink:

  • Mérnöki diploma műszaki területen / Műszaki területen szerzett technikusi végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett min. 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasás, mérőeszköz használat
  • Minőségirányítási rendszerek működtetésében szerzett tapasztalat (ISO 9001:2015; ISO/TS 16949)
  • Aktív angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Utazási hajlandóság
  • Kitűnő kommunikációs készség

Feladatai:

  • Minőségpolitika megvalósítása
  • ISO 9001, adott esetben magasabb szintű szabványok előírásainak betartása, azok biztosítása
  • Minőségirányítási rendszer karbantartása, fejlesztése és oktatása
  • Tanúsítási, vevői, beszállítói és belső auditok előkészítése, első mintagyártások lebonyolítása
  • A termékek- és folyamatok minőségi előírásainak minőségügyi eszközökkel és módszerekkel történő betartása a termékek teljes életciklusa alatt
  • A minőségirányítási vezető illetve csapat munkájának támogatása (minőségi tervezés, szériaellátás, vevő- és beszállító management)
  • Veszteség- és hibaarány-csökkentő intézkedések fejlesztése és vezetése, anyagveszteség csökkentés
  • Vevői reklamáció-menedzsmentben való aktív szerep és közreműködés/ beszállítói reklamációkban való közreműködés

Előnyt jelent:

  • Gumiiparban szerzett tapasztalat
  • Autóipari minőségügyi módszerek ismerete (TS/IATF 16949)
  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Belső auditori képesítés

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási rendszer
  • Számos rendezvény a kikapcsolódáshoz
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza, 4400 Tünde utca 11.

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar, valamint német és/vagy angol nyelven a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető a cég honlapján, az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt.