A FRAISA Hungária Kft. Magyarország vezető forgácsolószerszám gyártója.
Az 1934-ben alapított Fraisa Csoport tagja, amelynek ma 547 munkatársa van, az iparág egyik piacvezető gyártójának számít.
Világszínvonalú termékünk gyártásának hatékonyabbá tétele érdekében keresünk

minőségmérnök

munkatársat sárospataki telephelyünkre, aki aktív szerepet vállal a termelési folyamatok során felmerülő minőségi problémák megoldásában új folyamatok és eszközök bevezetésében

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (minőségmérnök),
  • Angol vagy német nyelv legalább középszintű, kommunikációképes ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Microsoft Office programok készségszintű használata
  • Jó analitikai és problémamegoldó készség, folyamatszemléletű gondolkodásmód
  • Proaktív, motivált hozzáállás, Passion for precision

Feladatok:

  • Gondoskodni az integrált irányítási rendszer számára szükséges folyamatok létrehozásáról, bevezetéséről és fenntartásáról (ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, MSZ 28001:2008);
  • Gyártásközi ellenőrök napi munkavégzésének, metallográfiai laborban zajló munkafolyamatok felügyelete, irányítása;
  • Munkafolyamatokra adaptált ésszerű ellenőrzési rendszer kialakítása, fenntartásának megkövetelése, annak igazolása;
  • A gyártási területen lévő munkavégzéshez szükséges mérőeszközök biztosítása, beszerzése, karbantartása, dokumentálása, mérőeszközök megfelelőségének ellenőrzése;
  • Közreműködés az újbelépők szakmai (gyakorlati) képzésében.

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • Minőségbiztosítási szakirányú végzettség és gyakorlat
  • Minőségbiztosítási rendszerismeret (ISO 9001) és minőségtechnikák ismerete
  • Termelő környezetben végzett munka
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit nyújtunk:

  • a magyarországi átlagkereset feletti bérszínvonalat, számos extra juttatással (kafetéria,13. havi bér, munkába járás támogatása, egyedi Fraisa juttatások)
  • biztos és kiszámítható munkahelyet, kiváló munkakörülmények között
  • folyamatos tanulási és fejlődési lehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

3950 Sárospatak, Vásárhelyi Pál utca 3.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését várjuk önéletrajzát 2019.október 31-ig a lenti elérhetőségek valamelyikén:

Fraisa Hungária Kft. 3950 Sárospatak, Vásárhelyi Pál utca 3. vagy a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.