A HARIBO egy nemzetközi, családi tulajdonban lévő vállalat, mely globális jelenlétének köszönhetően a világ vezető márkája a gumicukorka és medvecukorka gyártásban.

Leányvállalata, a HARIBO Hungária Kft., mely 2002-ben létesült Nemesvámoson, és piacvezető a hazai cukorkapiacon,

Minőségmenedzser helyettes

munkakörbe új munkatársat keres.

Fő feladatok:

  • Részvétel integrált irányítási rendszer üzemeltetésében, fejlesztésében (élelmiszerbiztonsági, energiairányítási és etikai)
  • Részvétel a minőségirányítási rendszer üzemeltetésében, fejlesztésében
  • Részvétel az élelmiszerbiztonsági irányítási rendszer (FSSC 22000) és a HACCP feladatainak koordinálásában
  • Részvétel élelmiszerbiztonsági jogszabályok felügyeletében, értelmezésében
  • Vevői reklamációk kezelése, elemzése, statisztikai értékelése
  • Részvétel a hatósági szervekkel történő kapcsolattartásban
  • Belső auditok koordinálása, elvégzése, külső auditok során részvétel
  • Felelős részvétel a központi HARIBO által kezdeményezett projektekben
  • Részvétel az SAP irányítási rendszerben

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minőségirányítási/minőségbiztosítási mérnök és/vagy
    Élelmiszermérnök vagy vegyészmérnök végzettség (min. BSc)
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Ambiciózus, feladatorientált személyiség, kitűnő problémaelemzés -és megoldó képesség
  • Számítógépes felhasználói szintű ismeretek

  • Élelmiszergyártásban szerzett tapasztalat
  • Minőségirányításban megszerzett tapasztalat
  • Német nyelv ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nemesvámos

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és alapvető elvárásainknak megfelel, kérjük, küldje el önéletrajzát bruttó bér megjelöléséve.