WET WIPE Kft.
  • Szeretnél a munkáddal hozzájárulni, hogy fertőtlenítő és kozmetikai termékek széles körben eljussanak a vásárlókhoz? Cégünknél lehetőség van arra, hogy javíts és könnyíts az emberek mindennapjain.
    A Wet Wipe Kft. a nedves törlőkendők és fertőtlenítő szerek egyik vezető gyártója Európában, amelyet fertőtlenítéshez, ápoláshoz, higiéniához, valamint kozmetikumokhoz és háztartáshoz használnak. A cég évek óta sikeresen gyárt termékeket a jól ismert globális és európai márkák számára és saját részre. Folyamatosan fejlődik és fejleszt, így nemzetközileg elismert szereplővé vált a nedves törlőkendők és fertőtlenítő szerek gyártásában.
  • Minőségirányítási vezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • Feladata a cég minőségirányítási rendszerének teljeskörű működtetése, felügyelete, rendszeres felülvizsgálata.
      • Kozmetikai és orvostechnikai szabványoknak és előírásoknak való megfelelés fenntartása (ISO:9001, ISO:22716, ISO:13485, MDD, EU MDR).
      • A vevői minőségi elvárások képviselése a gyártás felé. Folyamat- és termékauditok végrehajtása, dokumentálása.
      • Aktív részvétel a minőség folyamatos fejlesztésében, hibaelemzésekben, selejtértékek csökkentésében.
      • Minőségügyi mutatók, költségek kezelése, akciótervek figyelemmel kísérése.
      • Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete.
      • Új termékek bevezetése esetén a minőség tervezés koordinálása, a vevői igények megismerése és ezek bevezetése (folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel a szükséges dokumentációk, információk tisztázása és beszerzése és ezeket a megfelelő területek rendelkezésére bocsátása).
      • Gondoskodik dolgozók felkészültségének és tudatosságának felméréséről, fenntartásáról és fejlesztéséről.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú végzettség (gyógyszerész, vegyész, mérnök, biológus)
      • Kommunikációképes angol nyelvtudás
      • Kiváló kommunikációs és szervező készség
      • Minőségirányításban szerzett releváns tapasztalat.
      • Megbízható, agilis, proaktív, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Termelő vállalatnál minőségügy területén szerzett tapasztalat
      • (GMP, Orvostechnikai) szabvány ismerete

    Amit kínálunk:

      Munka olyan vállalkozásban, amelynek megalapozott piaci pozíciója van. Vonzó foglalkoztatási feltételek, képesítéstől és tapasztalattól függően, a hosszútávú együttműködés kialakításának, és a fejlődés lehetőségével. Barátságos, családbarát légkör, kulturált munkakörnyezet egy hazai csapatban.

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Minőségbiztosítás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    3526 Miskolc

    A "Jelentkezem" gomb megnyomása után csatolja a magyar nyelvű önéletrajzát.