"Az értékeket nem a munka, hanem az emberek nyújtják."

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Minőségirányítási vezető

Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő üzem gyártásának támogatása
  • ISO 9001, ISO 14001 és BRCGS integrált rendszer működésének felügyelete, auditok lebonyolítása
  • Minőségirányítási és minőségellenőrzési feladatok meghatározása, koordinálása
  • Kapcsolattartás partnerekkel, reklamációk kezelése
  • Selejt és kapcsolódó költségek elemzése, selejt okok felderítése
  • Minőségirányítás hatékonyságának elemzése
  • Termelékenységjavító és selejtcsökkentő projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú műszaki és minőségirányítási végzettség
  • 3-5 év gyakorlat
  • Színlátás
  • Határozott személyiség
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való készség

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Előny:

  • Műanyag feldolgozói területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki beállítottság

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület

  • fényképes önéletrajzzal melynek fájlneve a jelentkező vezeték és keresztneve
  • bruttó bérigény megjelölésével

a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Ön a pályázati anyagának jelen hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a személyes adatait a Weener Plastic Kft. a meghirdetett pozícióval kapcsolatban a toborzás időtartama alatt kezelje.