A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres új kollégát:

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI SZAKÉRTŐ

Feladatok

  • A Waberer’s cégcsoport keretén belül minőségbiztosítási rendszerek és a minőségbiztosítási program (HACCP, ISO9001, ISO14001, ISO50001, potenciálisan ISO 28000, ISO39000) fejlesztése, dokumentálása és azok végrehajtásának irányítása;
  • Az éves auditok megrendelése, részvétel az auditokon, a Waberer’s International Nyrt. és auditációs körébe bevont cégcsoportbeli cégek érdekeinek képviselete, az egyéb belső ellenőrzések/auditok végrehajtása.
  • A társaságnál zajló, külső fél által végrehajtott felülvizsgálatokra való felkészülés illetve azok lebonyolítása;
  • Minőségügyi kérdésekben a kereskedelmi terület támogatása; minőségi elégedettségi felmérésben való részvétel; a minőség-paraméterek és minőségügyi észrevételek kezelése;
  • Szükség esetén javító és megelőző intézkedések kezdeményezése és az ezzel kapcsolatos intézkedések végrehajtásának követése;
  • Adatszolgáltatási kötelezettség teljesítése;
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos vállalaton belüli oktatások megtartása;
  • CSR tevékenység támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Minimum 5 éves hasonló területen szerezett szakmai tapasztalat;
  • Auditok lebonyolításában szerzett releváns tapasztalat;
  • A minőségirányítást érintő törvényi, jogszabályi, nemzeti és Európai Uniós változások nyomon követése;
  • A fent említett minőségbiztosítási rendszerek magas szintű ismerete;
  • Aktív magas szintű angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt;
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek;

Előnyt jelent

  • Nemzetközi környezetben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Egyéb európai nyelvismeret (német);
  • Lean tapasztalat.

Szükséges kompetenciák

  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség;
  • Kimagasló elemzőkészség, rendszerben való gondolkodásmód;
  • Lelkes és szorgalmas hozzáállás;
  • Precizitás, pontosság;
  • Proaktív személyiség;
  • Kreativitás;
  • Ügyfélorientált szemlélet.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest