A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– közel
10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Folyamatosan bővülő Strategic Quality osztályunkhoz,

Minőségirányítási Rendszer Auditor

munkatársat keresünk, zalaegerszegi munkavégzéssel.

Olyan kollegát keresünk, aki:

  • Intenzíven együttműködő;
  • Ügyfélközpontú;
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósításra;
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt;
  • Töretlen versenyszellemű.

A legfontosabb feladatok a következők lesznek:

  • Tanúsító auditokra való felkészülés;
  • Belső/ külső folyamat- és rendszerauditok ütemezése/ végrehajtása;
  • Az ellenőrzési pontokon végrehajtott tevékenységek nyomon követése és értékelése;
  • A minőségellenőr csapat munkájával összefüggő fegyelmi intézkedések szükségszerű ellátása, illetve folyamatfejlesztési módszerek kidolgozása;
  • Szabványos- és vevő specifikus követelményeknek való megfelelés biztosítása, a belső auditokon feltárt nem megfelelőségek felkövetése;
  • Minőségirányítási rendszerek (ISO 9001, IATF 16949, Product Safety Management) implementálása, folyamatos fejlesztése és karbantartása;
  • Részvétel új projektek bevezetésében;
  • Képzések tartása a társosztályoknak.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Műszaki felsőfokú végzettség;
  • VDA 6.3 belső folyamatauditor képesítés;
  • Intenzív gyakorlati tapasztalat belső auditok önálló elvégzésében;
  • Tárgyalási szintű magyar és angol nyelvtudás;
  • Autóipari minőségfejlesztési technikák (APQP, PPAP) ismerete;
  • Mérőrendszer elemzésben (MSA)szerzett tapasztalat;
  • Tapasztalat statisztikai folyamatszabályozás (SPC) alkalmazásában;
  • Csoportvezetői tapasztalat.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz;
  • Professzionális, modern munkakörnyezet;
  • Támogató, összetartó csapat;
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, tervezhető karrierút.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

Kérjük, kattintson a "Jelentkezem" gombra.

A Flex nem fogad el kéretlen önéletrajzokat fejvadászoktól, munkaerő-közvetítő cégektől, vagy díj alapú toborzási szolgáltatásokat.
A Flex az esélyegyenlőséget tiszteletben tartó munkáltató, a munkaerő-kiválasztási döntéseket érdem, képesítések és képességek alapján hozza meg. A Flex nem alkalmaz hátrányos megkülönböztetést a foglalkoztatási lehetőségek és gyakorlatok során életkor, faj, vallás, bőrszín, nem, származás, családi állapot, szexuális orientáció, nemi identitás, veterán állapot, fogyatékosság, terhesség, illetve bármely más jog által védett állapot alapján.
Flex a tőle elvárható mértékben lehetőséget biztosít arra, hogy a fogyatékkal élő képzett pályázók is részt vehessenek a kiválasztási folyamatban. Kérjük tudassa velünk, ha bármilyen speciális körülményre van szüksége ahhoz, hogy részt tudjon venni a kiválasztási folyamatunkban A megadott e-mail címen csak ésszerű, Flex munkakörre vonatkozó jelentkezési kérelmek megvizsgálására kerül sor. Köszönjük, hogy a Flex-et választotta.