Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? Az 1839 óta az egészségügy fejlődését szolgáló B. Braun-vállalatcsoportnál mindkettőt megtalálja! A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A vállalatcsoport több, mint 2500 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Budapesti cégközpontunkba keresünk a magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba:

minőségirányítási munkatárs

Feladatok:

  • A cég minőségirányítási rendszerével kapcsolatos dokumentáció rendszerezése, nyilvántartások naprakész vezetése és archiválása minőségirányítási adminisztráció ellátása (dokumentáció módosítás, változások kezelése, időszakos dokumentáció felülvizsgálati feladatok koordinálása).
  • Minőségirányítási képzések, oktatások szervezése, dokumentálása.
  • Az audit program szerinti belső, külső és egyéb auditokon aktív részvétel (előkészítés, végrehajtás és lebonyolítás, eltérések feltárása és egyeztetése az érintett területekkel, dokumentálás - audit jelentés készítése, intézkedések hatékonyságának felügyelete).
  • Helyesbítő / megelőző tevékenységek koordinálása, dokumentumainak előkészítése és nyilvántartása.
  • Külső dokumentumok (külső bizonylatok, szabványok, szakirodalmak) nyilvántartásának naprakész vezetése, érintett dokumentumok érvényes változatainak elérhetőségének biztosítása.
  • Minőségirányításhoz kapcsolódó (hazai és nemzetközi) adatbázisok naprakész vezetése, hozzáférések, beállítások kezelése, felügyelete.
  • Minőségirányítási értekezletek szervezése, területhez kapcsolódó levelezések, postázás, iktatás intézése.
  • MIR jelentések előkészítése. Minőségirányítás területéhez kapcsolódó statisztikák előkészítése, adatok ellenőrzése, táblázatok, kimutatások készítése (elégedettségi felmérések, vezetői átvizsgálás).
  • Területhez tartozó beszállítókkal kapcsolattartás, tanúsítványok és engedélyek bekérése, nyilvántartás naprakész vezetése.
  • Tanúsítványok, politikák aktuális változatainak biztosítása az előírt helyeken, korábbi változatok archiválása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség.
  • A területre vonatkozó szabványok ismerete (ISO 9001, ISO 13485).
  • Belső auditori végzettség előny.
  • Jó kommunikációs és szervező készség.
  • Pontosság, precizitás.
  • Etikus magatartás.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office World, Excel, PowerPoint)
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Rugalmasság, terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, teljesítményalapú bónuszrendszer.
  • AON legjobb munkahely (2015, 2016, 2017, 2018).
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: B. Braun Avitum Hungary Zrt. Budapest, II. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1023 Felhévízi utca 5.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva küldje el Dékány Adrienn HR munkatárs részére.