A partnercégünk egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált nagyvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központjában találhatóak a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás részlegei, míg Budapesten, Franciaországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtet. Törökbálinti telephelyén az új színlátást korrigáló szemüveg lencsék gyártása található.

A partnercégünk új munkatársat keres az új termékek gyártásához kapcsolódó projekthez az alábbi pozícióba:

Minőségirányítási mérnök

Főbb feladatok:

  • ISO 13485 szabványnak megfelelő minőségbiztosítási rendszer kiépítése
  • Orvostechnikai eszközök gyártásához kapcsolódó minőségirányítási dokumentáció elkészítése és felügyelete
  • Az orvostechnikai eszközök teljes gyártási folyamatához kapcsolódó ellenőrzések és az ellenőrzéshez használandó eszközök felügyelete, fejlesztések kezdeményezése
  • Az orvostechnikai eszközök gyártásához kapcsolódó szabványok, jogszabályok és egyéb követelmények nyilvántartása, a megfelelés biztosításához szükséges intézkedések kezdeményezése
  • Nem-megfelelő termék, folyamat kivizsgálása, szükséges intézkedések bevezetése
  • Vevői reklamációk kivizsgálása, jelentések készítése
  • Helyesbítő és megelőző tevékenységek (CAPA) koordinálása
  • Minőségirányítási (QMS) dokumentum írás, ellenőrzés, jóváhagyás és felülvizsgálat
  • Bejövő áru ellenőrzés, beszállító fejlesztés folyamatok támogatása
  • Belső auditok elvégzése
  • Oktatások tartása a minőségirányítási folyamatokról
  • Technikai dokumentáció ellenőrzése, jóváhagyása minőségirányítási szempontból
  • Eltérési engedély kibocsájtása és lezárása
  • Termék és folyamat kockázatelemzés támogatása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Műszaki/ minőségirányítási vagy egészségügyi mérnök végzettség
  • ISO 9001:2015 és ISO 13485:2016 szabvány ismeret
  • Minőségbiztosítási vagy minőségirányítási területen szerzett min. 3-5 éves tapasztalat
  • Gyakorlott MS Office felhasználó (Word, Excel, Power Point, levelezés)
  • Nagyfokú precizitás, rendszerszemlélet
  • Utazási hajlandóság (tengerentúli képzések, szakmai utak)

Előny:

  • MDR és FDA szabályozás ismerete
  • Orvostechnikai vagy gyógyszeripari tapasztalat
  • Felsőfokú angolnyelv-tudás

Amit megbízónk kínál:

  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Konferenciákon, tréningeken, kiállításokon való részvétel lehetősége
  • Legkorszerűbb technológiák megismerése
  • Külföldi munkatapasztalat lehetősége
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Egészségügy, Gyógyszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest 22. kerület

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk: