25 éve Magyarországon működő német központú multinacionális, alkatrészgyártással foglalkozó vállalatunk munkatársat keres vecsési telephelyére, az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MÉRNÖK

Feladatok

  • Próbagyártások, előszéria folyamatok felügyelete
  • Minőségügyi projektek kezdeményezése, végrehajtása, felügyelete
  • Új projektek koordinálása, bevezetése, minőségügyi dokumentumok elkészítése, felügyelete (FMEA, CP, Processflow, PPAP, vizsgálati utasítás, stb.)
  • Kapcsolattartás a németországi anyacéggel és beszállítókkal
  • Vevői kapcsolattartás, termékek vevői jóváhagyásának koordinálása
  • Részvétel az auditok előkészítésében
  • Reklamációk kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
  • Minőségügyi alapismeretek, ISO 9001 szabvány ismerete

Előnyt jelent

  • Elektronikai gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabilitás
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Vecsés

Kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.