A Benteler Autótechnika Kft.

Minőségirányítási mérnök

munkatársat keres

Dinamikusan fejlődő, német tulajdonú vállalatunk motortéri üzemanyag - olaj és hűtővíz ellátó rendszerek gyártásával foglalkozik.

Vevőorientáltság, elkötelezettség, szakértelem és lojalitás jellemzi dolgozóinkat, akiknek sikereinket köszönhetjük.

Főbb feladatok:

  • A vevői megelégedettség biztosítása és folyamatos javítása
  • Gyártás támogatás
  • A vállalati és termelési csoport célok elérésének aktív támogatása
  • A vevő képviselete a vállalaton belül
  • A vevői kapcsolatok ápolása, fejlesztése
  • Reklamációkezelés

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  •  Tárgyalási szintű német/angol nyelvtudás
  •  Autóipari minőségirányításban szerzett tapasztalat
  •  IATF 16949 minőségirányítási rendszer ismerete
  •  Jó kommunikációs készség magyar és idegen nyelven egyaránt
  •  8D folyamatok, minőségtechnikák elméleti és gyakorlati ismerete
  •  Vevői követelmények ismerete előny
  •  Vevői portálok (QTS, KPM, B2B stb) ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Izgalmas, motiváló környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8060 Mór Akai u. 5.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar, valamint angol és/vagy német nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Elérhetőség:
Benteler Autótechnika Kft.