ASIAFOOD KFT.

Minőségirányítási mérnök

Feladatok:

  • HACCP és IFS rendszer fenntartása és továbbfejlesztése
  • Új rendszerek bevezetésében aktív közreműködés
  • Certifikáló auditok előkészítése, lebonyolítása
  • Belső auditok megszervezése, eredmények kiértékelése
  • Javító és helyesbítő intézkedések meghatározása, végrehajtásuk ellenőrzése, hatásvizsgálatok készítése
  • Külső, belső reklamációk kezelése
  • Termelés szakmai támogatása hatékony minőségügyi rendszer üzemeltetésében és továbbfejlesztésében
  • Részvétel az új termékek bevezetésében
  • Az információáramlás biztosítása, minőségi és gyártási dokumentációk naprakészségének biztosítása
  • Kapcsolattartás a területhez kapcsolódó hatóságokkal
  • Együttműködés a külső munkavédelmi, környezetvédelmi és tűzvédelmi szakemberekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség, előny az élelmiszermérnöki végzettség
  • Legalább 5 éves élelmiszeripari tapasztalat, melyből legalább 3 év minőségbiztosítás területén
  • Hatékonyan tudja alkalmazni az MS Office programokat
  • Előny valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Előny belső auditori képzettség, illetve tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás, előny a francianyelv-tudás
  • Kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség

Bérezés:

    megegyezés szerint

    Az Asiafood Kft, mely a francia- kínai Paris Store csoport tagja, fagyasztott töltött tésztákat gyárt ázsiai ízesítéssel. Minőségügyi csapatának megerősítésére, vezetésére keres új munkatársat.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Verpelét, 3351 . 0373/14.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.