Minőségirányítási mérnök

Feladatok:

  • gyártás, fejlesztés, repülőgép-üzemeltetés és -karbantartás területén fellépő problémák helyszíni feltárása, elemzése és valós körülmények közötti megoldása
  • minőségirányítási rendszer kezelése, fejlesztése, dokumentációk karbantartása (ISO 9001:2015 ill. nemzeti gyártószervezeti tanúsítás)
  • változások bevezetésének és projektek megvalósításának aktív támogatása
  • területét érintő akciótervek készítése, követése, aktualizálása
  • új beszállítók kiválasztásában történő aktív részvétel
  • minőségügyi területen a beszállítókkal történő kapcsolattartás, beszállítói auditok végrehajtása
  • belső auditok végrehajtása
  • hatósági, vevői, tanúsítási ill. egyéb harmadik feles auditokon részvétel
  • beszállítók felé indított minőségügyi reklamációk koordinálása
  • vevői reklamációk kezelésében való aktív részvétel
  • beszállított alap-, félkész-, segédanyagok, alkatrészek, termékek minőségellenőrzésének támogatása, dokumentációk ellenőrzése
  • társterületekkel való operatív, napi kapcsolattartás, információcsere
  • minőségügyi oktatások megtartása

Elvárások:

  • műszaki felsőfokú végzettség (gépész-, kompozit- vagy villamosmérnöki, illetve műszaki menedzser diploma előny, de nem feltétel)
  • 1-2 év minőségirányításban, gyártói környezetben szerzett tapasztalat
  • ISO 9001:2008 vagy ISO 9001:2015 menedzsment rendszer ismerete
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • felhasználói szintű MS-Office ismeretek
  • strukturált, analitikus gondolkodásmód
  • team munkában való aktív közreműködés
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • repülőgép- vagy autóiparban szerzett tapasztalat
  • AS9100 és/vagy IATF 16949 és/vagy ISO14001 menedzsment rendszerek ismerete
  • autóipari problémamegoldó módszerek (FMEA, 8D, stb.) ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Folyamatosan bővülő, nemzetközi könyvelési központban való munkavégzés
  • Hosszú távú lehetőség
  • Kellemes és modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pécs - Pogány

Fényképpel ellátott önéletrajzát, BRUTTO HAVI BÉRIGÉNYE MEGJELÖLÉSÉVEL küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva, a pozíció nevének megjelölésével.