A BFB plus Kft. egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat- csoport tagja, melynek Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található) működő telephelyére keressük minőségirányítási csapatunk új tagját

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ

munkakörben.

Feladataid lesznek:

  • A vállalat minőségirányítási rendszerének működtetése és fejlesztése a vonatkozó jogszabályoknak és szabványoknak (GMP+, IFS, ISO22000) megfelelően.
  • A minőségirányítási rendszerek működésének, az üzemi jó gyártási és higiéniai gyakorlatok betartásának rendszeres felügyelete, a szabályozások betartatásában való részvétel.
  • A vevői, beszállítói, tanúsító, hatósági auditokra felkészülés és azok levezetése.
  • A vevői és belső reklamációk kezelése, kivizsgálása és jelentése.
  • Az alapanyagok és a gyártott termékek mintavételi tervének és vizsgálati rendjének kidolgozása, rendszeres felülvizsgálata, a vizsgálati eredmények elemzése, a nem-megfelelőségek kezelése, a helyesbítő, megelőző eljárásokról való intézkedés
  • Minőségi bizonyítványok, címkék, gyártói nyilatkozatok, igazolások létrehozása, kiadása, aktualizálása.
  • Minőségellenőrzési csoport vezetése (4 fő)

Rád van szükségünk, ha:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (élelmiszeripari vagy agrár);
  • Minimum 3 év minőségirányítási területen gyártó környezetben (lehetőleg élelmiszeripari vagy takarmány területen) szerzett tapasztalattal (GMP+ FSA, ISO22000, IFS működtetésében, kialakításában, auditálásában), amelyből minimum 2 év csoportvezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudással rendelkezel (írásban és szóban);
  • Dolgoztál már vállalatirányítási rendszerben (pl. SAP, Integra);
  • Személyiségedhez közel állnak az alábbi szavak: rendszerszemlélet, konfliktuskezelő, határozott, lendületes, rugalmas, csapatjátékos, proaktív, precíz és pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó- és stresszhelyzet kezelési készséggel rendelkezel;
  • Microsoft Office-t haladó szinten tudod kezelni.

Amit pedig mi biztosítunk a számodra:

  • Stabil munkalehetőség, valamint szakmai fejlődés;
  • Fiatalos csapat, kellemes légkör egy dinamikusan fejlődő cégnél;
  • Versenyképes fizetés +Cafeteria, bejárás támogatása (15 Ft/km).

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Csévharaszt, 2212 Nyáregyházi út 51.

Angol és magyar nyelvű önéletrajzukat várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva(tárgymezőben a pozíció megjelölésével).