A Vascular Plazma Kft-t / Sanaplasma Kft-t a közelmúltban a Takeda, a világ egyik vezető biogyógyszeripari társasága vásárolta fel, mely a Takeda BioLife plazmaközpontok részeként működik. Vállalkozásunk tevékenysége magyarországi donoroktól vérplazma gyűjtése, fagyasztása, és továbbítása a gyógyszergyártók felé.

Miskolcon lévő centrumunkba keresünk

Minőségirányítási Asszisztenst

Főbb feladatok:

  • Érvényes dokumentumok nyilvántartásának naprakész vezetése
  • Adatgyűjtés, adatelemzés
  • Belső auditokon való részvétel
  • Oktatásokkal kapcsolatos nyilvántartások vezetése
  • A centrumban dolgozók munkájának minőségügyi ellenőrzése
  • Deviációk listájának és a minőségügyi nyilvántartások naprakész vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Tapasztalat a minőségbiztosítás területén (előny: egészségügyi szektorban, gyógyszeriparban szerzett tapasztalat)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Angol nyelvtudás előny
  • Elhivatottság a minőségbiztosítás, a szakma iránt
  • Precizitás

Amit kínálunk:

  • Nemes cél: Olyan munkát végezhet, amely évente több ezer beteg ember életmentő, mással nem helyettesíthető gyógyszer alapanyagának előállításához járul hozzá
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil és innovatív közegben

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Egészségügyi asszisztens
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc

Amennyiben megfelel a követelményeknek és felkeltettük az érdeklődését, kérjük továbbítsa önéletrajzát és bérigénnyel ellátott motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva a tárgyban ”Minőségirányítási Asszisztens” megjelöléssel.