A Detki Keksz Édesipari Kft. több, mint 3 évtizede a hazai édesipar egyik meghatározó szereplője.
A megbízható minőség és a szolid árszínvonal miatt a "detki" sokak számára szinte fogalommá vált. Erre az alapra építünk, hagyományos termékeink megújításával és számos igazi újdonsággal.

Cégünk az alábbi pozíció betöltésére hirdet pályázatot:

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • IFS és HACCP rendszer dokumentációjának karbantartása
  • SAP rendszer adataiból értékelések, elemzések készítése
  • Rendeletek, előírások naprakész követése
  • Élelmiszerbiztonsági rendszerek működtetése

Elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Professzionális számítógép használat (word, excel)

Előny:

  • SAP rendszer ismerete
  • Jó elemző- és megfigyelő készség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés, karrier lehetőség
  • Modern technológia, korszerű munkakörülmények
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Munkába járás biztosítása
  • Egy műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

    Halmajugra (Gyöngyös közelében)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • HACCP szakértő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Halmajugra

Szakmai önéletrajzokat bizonyítvány másolatokkal együtt kérjük elküldeni.