Megbízónk számára keresünk új munkatársat

Minőségellenőrzési vezető (autóipar)

pozícióba.

Cégjellemzők:

Fontos Önnek, hogy minőségi és kifogástalan termékek kerüljenek piacra? Vágyik egy stabil és állandó csapatra kellemes munkahelyi légkörben? Vagy éppen előrelépési lehetőséget keres a minőségügy területén? Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk több mint 100 éve teremt értéket 36 országban, a világ legnagyobb autógyártóinak beszállítójaként hajtáslánc- és járműbiztonsági termékeivel. Magyarországi képviseletük 10 éve működik. A világ legnépszerűbb 10 motorjából 9 tartalmazott már a cég által gyártott alkatrészt.

Legyen Ön is a részese egy győztes, világsikereket elérő vállalat csapatának, Jelentkezzen!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • 6 fős minőségellenőrzési csapat összefogása és munkájának koordinálása
  • Termékek ellenőrzése minőségügyi szempontból: Bejövő- és kimenő, valamint visszaáru kontrollálása
  • Minőségügyi riportok és statisztikák elkészítése
  • Új minőségügyi munkatársak betanításánál való részvétel
  • Kapcsolattartás a szállítmányozó céggel és a külföldi központtal
  • Napi működési és egyéb feladatok végrehajtásának biztosítása
  • A dokumentumok időszerű és pontos archiválása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Minőségügyi területen szerzett 2-4 éves munkatapasztalat az áruk ellenőrzésében
  • Minőségügyi folyamat módszertani ismeretei
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Aktív és magabiztos legalább középfokú angol nyelvtudás (napi szinten kell majd használnia szóban és írásban a cégnél)
  • Határozott fellépés és jó koordinációs képesség
  • Kitartó, kommunikatív személyiség
  • Vevőorientált attitűd

Előnyök:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Minőségbiztosítási végzettség
  • Minőségügyben csoportvezető/vezetői tapasztalat

Munkavégzés helye:

Páty

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú álláslehetőség egy összetartó és stabil csapatban
  • Bejárási támogatás vagy kényelmes bejárás céges buszokkal Budapestről és Pest megyén belül több pontról
  • Cafeteria
  • Stabil és világszerte eredményes, magasszínvonalú vállalati háttér
  • Irodai munkarend rugalmas időbeosztásban
  • Kellemes munkahelyi légkör

Egyéb információ:

  • Vállalati buszokkal Budapestről és Pest megyében kényelmesen megközelíthető, továbbá bejárási támogatásra is van lehetőség, ha autóval járna.

Pozíció területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar és lehetőleg angol nyelven is Darai Dóra várja, amit a "Jelentkezem" gombra kattintva küldhet el.
Kérdése van az álláslehetőséggel kapcsolatban? Forduljon hozzám bizalommal telefonon: 06-30-557-3215-ös elérhetőségen!