Minőségellenőrzési vezető

Bombardier Transportation Kft.

Mátranovák

Az Alstom olyan mobilitási megoldásokat fejleszt az alacsony szén-dioxid-kibocsátású jövő felé tartó társadalmak számára, melyek fenntartható alapokat biztosítanak a közlekedés jövőjének. Az Alstom termékportfóliója a nagysebességű vonatoktól, metrókocsiktól és villamosoktól az integrált rendszerekig, testreszabott szolgáltatásokig, jelzőrendszerekig, biztosítóberendezésekig és digitális mobilitási megoldásokig terjed. A Bombardier Transportation 2021. január 29-én csatlakozott az Alstom-hoz. A franciaországi székhelyű Alstom jelenleg 70 országban van jelen és több, mint 70.000 alkalmazottat foglalkoztat. Budapesten kereskedelmi iroda működik, Mátranovákon a gyárban forgóváz keretet gyártunk. Szolnokon fedélzeti kommunikációs egységeket szerelnek munkatársaink. Az Alstom mindemellett a BKV beszállítója is: a budapesti metró flotta 50 százalékát az Alstom által gyártott Metropolis metrószerelvények teszik ki. Agilis, befogadó és felelősségteljes kultúrát építünk, ahol a legjobbat várjuk el az embereinktől, ezért minden eszközt biztosítunk ahhoz, hogy sikeresek legyenek a munkájukban. A folyamatosan változó környezetben izgalmas kihívásokkal találjuk magunk szemben, melyek motiválják elkötelezett és kreatív embereinket.

Az Alstom Mátranovákra az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Főbb feladatok:

  • A roncsolásmentes anyagvizsgálók, és a hegesztésfelügyelők operatív vezetése
  • Képzési tervek elkészítése, a szervezeti és az osztályos stratégiával összhangban
  • A területhez kapcsolódó főbb beruházások kezelése, tervezése és nyomon követése
  • Az ellenőrzési és vizsgálati tervek felügyelete és jóváhagyása
  • Szervezet felkészítése rendszerellenőrzésekre (EN 15085, EN 3834, ISO/TS 22163 stb.)
  • Az ellenőrző csoportok felkészítése a vevői auditokra
  • Felülvizsgálatokon való részvétel az FMEA csapatának részeként
  • A termelési folyamatokban rejlő lehetséges kockázatok feltárása és csökkentése a minőségirányítási projekt
  • mérnökök és a hegesztőmérnöki osztály támogatása
  • A műszaki és minőségirányítási kérdésekkel kapcsolatban rendszeres jelentések készítése

Elvárások:

  • Hegesztéstechnikai területen szerzett felsőfokú végzettség (EWE/IWE v. EWT/IWT)
  • Min 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz, kitartó munkavégzés
  • Jó kommunikációs, prezentációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való alkalmasság, rugalmasság, mobilitás, kreativitás

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkalehetőséget
  • Versenyképes jövedelmet
  • Számos munkabéren kívüli juttatást
  • Bejárási támogatást, felelősségteljes, kihívást jelentő munkát
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségeket

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal a „Jelentkezem” gombra kattintva lehet.

Mátranovák