Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
3B Scientific Europe Kft.

Minőségellenőrzési vezető

Főbb feladatok, munkák:

    a 3B Scientific nemzetközi taneszközgyártó cégcsoport

    munkakörbe keres megbízható, gyakorlott munkatársat.

    Amennyiben Ön szereti a kihívásokat, eredmény-és sikerorientált, kérjük jelentkezzen részletes magyar és idegen nyelvű önéletrajzával, bruttó fizetési igénye megjelölésével.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú vagy felsőfokú iskolai végzettség
    • Gyakorlati tapasztalat a minőségellenőrzés területén
    • Csapatmunkára való alkalmasság
    • Német vagy angol nyelvtudás
    • Számítógépes ismeretek
    • Precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Előnyt jelent a műanyagipari termékek ellenőrzésében szerzett tapasztalat és a műszaki végzettség.

Amit kínálunk:

    Vállalatunk dolgozóinak a munkabéren felül önkéntes nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulást és az éves 100.000 forint készpénzben adható juttatás időarányos összegét biztosítja a próbaidő letelte után.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Termelésirányítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, Kozma u. 9-11.

Várjuk magyar és angol, vagy német nyelvű pályázatát.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: 3B Scientific Europe Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségellenőrzési vezető
  • Hirdető cég: 3B Scientific Europe Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: a 3B Scientific nemzetközi taneszközgyártó cégcsoport Minőségellenőrzési vezető munkakörbe keres megbízható, gyakorlott munkatársat. Amennyiben Ön szereti a kihívásokat, eredmény-és sikerorientált, kérjük jelentkezzen részletes magyar és idegen nyelvű önéletrajzával, bruttó fizetési igénye megjelölésével.
  • Elvárások: Középfokú vagy felsőfokú iskolai végzettség Gyakorlati tapasztalat a minőségellenőrzés területén Csapatmunkára való alkalmasság Német vagy angol nyelvtudás Számítógépes ismeretek Precizitás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-13