Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Ceva egy független állat-egészségügyi cégcsoport, amely állat-egészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentős piaci részesedéssel az összes kontinensen.

A Ceva-Phylaxia Zrt. Minőségellenőrzési Osztálya - Immunokémia labor- új munkatársat keres, hogy csatlakozzon jó nevű, elismert és felkészült csapatához

Technikus

munkakörbe.

Feladatok:

  • Immunológiai és szerológiai vizsgálatok végzése
  • Pontos, precíz dokumentáció a GMP szabályainak megfelelően
  • Kapcsolattartás más MEO laboratóriumokkal, és a CEVA más osztályainak egységeivel
  • Laboratóriumi eszközök karbantartása, kalibrálása
  • Immunkémiai referencia- és munkastandardok előírás szerinti készítése, kezelése, tárolása és dokumentálása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (vegyész, vegyésztechnikus, gimnázium, egészségügyi szakközépiskola stb)
  • Laboratóriumi gyakorlat
  • Biológiai ismeret előny
  • Angol nyelv ismerete előny
  • Immunológiai laboratóriumi tapasztalat előny
  • Pontosság, nagy teherbírás
  • Csapatban való munkavégzésre való alkalmasság
  • Jó kommunikációs képesség a MEO-n belül és a kapcsolódó egységek felé

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát levélben vagy e-mailben juttassa el hozzánk „Technikus” hivatkozással.

Cím: Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt.; 1475 Budapest, Pf. 68

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségellenőrzési Technikus
  • Hirdető cég: CEVA-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. (Ceva Sante Animale)
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Immunológiai és szerológiai vizsgálatok végzése Pontos, precíz dokumentáció a GMP szabályainak megfelelően Kapcsolattartás más MEO laboratóriumokkal, és a CEVA más osztályainak egységeivel Laboratóriumi eszközök karbantartása, kalibrálása Immunkémiai referencia- és munkastandardok előírás szerinti készítése, kezelése, tárolása és dokumentálása
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettség (vegyész, vegyésztechnikus, gimnázium, egészségügyi szakközépiskola stb) Laboratóriumi gyakorlat Biológiai ismeret előny Angol nyelv ismerete előny Immunológiai laboratóriumi tapasztalat előny Pontosság, nagy teherbírás Csapatban való munkavégzésre való alkalmasság Jó kommunikációs képesség a MEO-n belül és a kapcsolódó egységek felé
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-04
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 1