MINŐSÉGELLENŐRZÉSI SZAKMÉRNÖK (19002207)

Munkakör célja:

    A feldolgozás, szállítás és tárolás üzleti folyamatok minőségellenőrzési tevékenységgel történő támogatása a minőségirányítási rendszerszabványok (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 és MSZ EN ISO/IEC 17025) követelményeinek és a laboratóriumi ügyrend előírásainak megfelelően a folyamatos, költséghatékony és biztonságos működés érdekében.

Feladatok:

  • A gyártásközi, kiszállított, valamint a külső megbízásos minták kőolajipari vizsgálatainak (pl. desztilláció, sűrűség, viszkozitás, lobbanáspont, gőznyomás, kéntartalom, hidegszűrhetőség, kromatográfia, elemanalitika, stb.) szervezése, felügyelete.
  • A laboratóriumi munka ill. laboráns dolgozók szakmai és operatív irányítása.
  • Szakterület felelős mérnöki feladatok elvégzése: készülékek kalibrálása, ellenőrzése, módszerek létrehozása, felügyelete, oktatása.
  • A szakterülethez tartozó készülékek rendelkezésre állásának biztosítása. Javaslattétel és részvétel új készülékek beszerzésében.
  • Kapcsolattartás a Minőségellenőrzés MOL többi szervezetével, projektekben való szerves részvétel.
  • Felelősség az Integrált Irányítási Rendszer dokumentumaiban foglaltak betartásáért.
  • Nyitottság az új műszaki megoldásokra, szakmai tudás bővítésére.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Együttműködés, jó kommunikációs készség, probléma megoldás, konfliktuskezelés
  • MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

  • Középszintű angol nyelvismeret
  • Szakirányú, laboratóriumi területen szerzett tapasztalat és LIMS, SAP rendszerek ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Százhalombatta