Szeretnél egy folyamatosan pezsgő, izgalmas és kihívásokkal teli vállalatnál dolgozni? A napi munkafolyamatok mellett a legjobb munkakörnyezet megteremtésén dolgozunk együtt. Cégünk stabilitását mi sem bizonyítja jobban, hogy a súlyos fertőzések elleni életmentő kezelések fejlesztésében több, mint 100 éve jelen vagyunk. A skandináv NOVO Holding A/S tulajdonában lévő Xellia Pharmaceuticals vezető fejlesztő, gyártó és szállító cég az életmentő, anti-infektív gyógyszerek területén. Koppenhágában található központunkon kívül, több telephellyel is rendelkezünk Európában, Észak-Amerikában, Ázsiában és jelenleg 1800 főt foglalkoztatunk világszerte. A Xellia csapatának tagjaként hozzájárulhatsz a súlyos bakteriális fertőzések elleni harc sikeréhez.
Jól működő csapatunkba várunk téged:

Minőségellenőrzési / QC Analitikus

Minőségügy

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Klasszikus és műszeres analitikai vizsgálatokat végezhetsz GMP környezetben
  • Műszeres analitikai módszerekkel dolgozhatsz (HPLC, UPLC, GC, IR/UV spektroszkópia)
  • Laboratóriumi hibakivizsgálásokban és analitikai vegyszerek beszerzésében és nyilvántartásában vehetsz részt
  • Analitikai, stabilitási és ellenmintákat kezelhetsz

  • Vegyésztechnikusi és/vagy felsőfokú szakirányú végzettséged van
  • Rugalmasan állsz a műszakos munkavégzéshez (munkaidő-beosztás szerint)
  • Ismered a klasszikus és műszeres analitikai módszereket tanulmányaid és/vagy előző munkahelyeid során (HPLC, fotometria)
  • Van már szakmai tapasztalatod (2-3 év), illetve ha pályakezdő vagy, akkor is számítunk rád, mert mi mindenre megtanítunk!
  • Munkádban pontos és precíz vagy

Amit kínálunk neked:

  • Fiatal, lendületes csapat és munkakörnyezet
  • Új, modern laboratóriumok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Jókedvű és jóhangulatú csapatmunka
  • Továbbképzési lehetőségek, más területek megismerése
  • Gazdag színes, céges programok
  • ’Skandináv munkakultúra’; rugalmasság, munka-szabadidő egyensúlyának megtartása
  • Nálunk TE vagy fókuszban!
  • Mi hosszútávon számítunk rád!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szívesen dolgoznál nálunk, küldd el önéletrajzodat a bérigény megjelölésével és ha találkoznak elképzeléseink, mi biztosan keresni fogunk!