Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

Minőségellenőrzési mérnök elektronikai területre

Feladatok:

  • Biztosítja a sorozatgyártásban készülő alkatrészek és a hozzá tartozó egyedi darabok minőségét,
  • Elkészíti és összehangolja a 8D jelentéseket és az abból levezetett intézkedéseket,
  • Szakmai támogatást nyújt vevői reklamációk esetén a hibaelemzés és a javító intézkedések kidolgozásában,
  • Közreműködik a minőségirányítási rendszer fenntartásában és fejlesztésében,
  • Közreműködik a termék- és folyamatfejlesztés folyamatában,
  • Szorosan együttműködik a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Több év autóipari vagy elektronikai területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent,
  • Vevőközpontúság, jó kommunikációs készség, rugalmasság, asszertivitás, csapatmunka.

Pozíció területei:

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Munkavégzés helye:

3516 MISKOLC TAKATA út 1.

Kérem, önéletrajzát motivációs levél kíséretében juttassa el Leitner-Takács Judit Toborzási Csoportvezetőnk részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Takata Safety Systems Hungary Kft.
3516 Miskolc, Takata út 1. (Hungary)

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségellenőrzési mérnök
  • Rövid pozíció név: Minőségellenőrzési mérnök
  • Hirdető cég: TAKATA SAFETY SYSTEMS HUNGARY KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Város: Miskolc
  • Feladatok: Biztosítja a sorozatgyártásban készülő alkatrészek és a hozzá tartozó egyedi darabok minőségét, Elkészíti és összehangolja a 8D jelentéseket és az abból levezetett intézkedéseket, Szakmai támogatást nyújt vevői reklamációk esetén a hibaelemzés és a javító intézkedések kidolgozásában, Közreműködik a minőségirányítási rendszer fenntartásában és fejlesztésében, Közreműködik a termék- és folyamatfejlesztés folyamatában, Szorosan együttműködik a társosztályokkal.
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség, Több év autóipari vagy elektronikai területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent, Vevőközpontúság, jó kommunikációs készség, rugalmasság, asszertivitás, csapatmunka.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-09
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1
Állás, munka még: TAKATA SAFETY SYSTEMS HUNGARY KFT.>