A Toyo Seat Europe Kft. közel 20 éves múltra visszatekintő, százhalombattai székhellyel rendelkező, 100%-ban japán tulajdonú társaság. A hazai autóipar egyik meghatározó szerepében, ülésvázak gyártásával foglalkozunk, a Suzuki, Toyota, Volkswagen beszállítóiként.

Folyamatos fejlődésre törekszünk, csapatunk bővítésére új kollégánkat keressük:

MINŐSÉGELLENŐRZÉSI CSOPORTVEZETŐ

munkakörbe.

FELADATOK

  • Minőségellenőrök irányítása és munkájuk ellenőrzése, folyamatos visszajelzés adása az elvégzett munka minőségével kapcsolatban
  • Napi / heti /havi feladatok tervezése, számonkérése és nyomon követése
  • Egyedi mérések, feladatok prioritásának meghatározása, mérlegelési képességének gyakorlása
  • Azonnali intézkedések megszervezése
  • Vevői reklamációk esetében válogatási / ellenőrzési utasítások készítése; a válogatások / utómunkák ellenőrzése és jóváhagyása
  • a termelő és nem termelő részlegek (prés, hegesztő és szerelő állomások, anyagmozgatás, csomagolás) munkájának segítése, a munkafolyamatok ellenőrzése és fejlesztése minőségbiztosítási szempontok alapján
  • Folyamat- és termékauditok tervezése és végrehajtása
  • Minőségellenőr kollégák szakmai fejlődésének fenntartása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú középfokú végzettség, (pl: technikus (műszaki))
  • Vonatkozó jogszabályok, szabványok naprakész ismerete
  • Priorizálási - és problémamegoldási készség
  • Rendszerben és folyamatban történő gondolkodás
  • Lelkiismeretes, strukturált és precíz munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Japán vállalati kultúra, technológia iránti érdeklődés

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Belső tréningek
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjárat*

*Céges buszaink a következő településekről járnak: Vál, Kajászó, Baracska, Martonvásár, Kisapostag, Dunaújváros, Ercsi, Ercsi/Sinatelep, Pusztaszabolcs, Besnyő, Ráckeresztúr, Beloiannisz, Iváncsa, Adony, Kulcs, Rácalmás, Érd.

Budapest településről cégünk tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Százhalombatta, 2440 Iparos út 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát.