Cégünk több mint 20 éve van jelen a generikus gyógyszerkészítmények gyártásának és forgalmazásának területén.
Küldetésünk, hogy az általunk előállított magas minőségű diagnosztikai termékeink pontos és megbízható információval szolgáljanak az orvosoknak és pácienseknek, ezáltal készítményeinkkel világszerte a gyógyítást szolgáljuk.
Szakmailag jól és folyamatosan képzett szakembergárdánk elhivatott a kiváló minőségű termékek, valamint a folyamatos kutatás és termékfejlesztés iránt.
Magyarország piacvezető radiofarmakon gyártójaként nemzetközileg is meghatározó szerepet töltünk be a nukleáris medicinában, jelenleg 5 kontinensen, több mint 70 országba exportáljuk termékeinket.
Tevékenységünket tanúsított GMP, GDP, GLP és az ISO 9001:2015 minőségbiztosítási és -irányítási rendszereink szerint szervezzük.

Mindennapi tevékenységünk támogatásához keressük

MINŐSÉGELLENŐRZÉSI ASSZISZTENS

munkatársunkat érdi székhelyünkre.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • kiindulási anyagok, reagensek, csomagolóanyagok naplózása, a szükséges bizonylatok ellenőrzése, dokumentálása, az anyagok címkézése illetve mintázása
  • a minták előírások szerinti továbbítása a megfelelő helyre
  • az eszközök naplózása, gyártói bizonylat ellenőrzése, rögzítése, az eszközök címkézése
  • az alapanyag gyártáshoz kapcsolódó minőségellenőrzési feladatok teljeskörű ellátása
  • a selejtezésre kerülő termékek naplózása, címkézése és elhelyezése az előírások szerint
  • a kiindulási anyagok ellenmintáinak nyomon követése, selejtezésének ügyintézése
  • késztermék csomagolásának ellenőrzése
  • eseti mintavételi kérések teljesítése
  • mintázáshoz szükséges eszközök biztosítása

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • megbízható, önálló munkavégzésre képes, nyitott személyiség

Ami előnyt jelent:

  • minőségellenőrzés területén szerzett jártasság
  • gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • biztos háttér
  • fejlődésre ösztönző, fiatalos munkakörnyezet
  • minőségügyi feladatok végzése GMP, ISO, GLP környezetben
  • egyedi, speciális termékkörrel történő munkavégzés
  • tapasztalatszerzés aszeptikus gyógyszergyártás területén

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Érd, 2030 Szamos utca 10-12.

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését és a megfogalmazott elvárásoknak megfelel, kérjük küldje el hozzánk fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét.