Minőségellenőr (WHC02877) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Szeged környéke

Partnerünk 1998-ban alakult, 100 százalékban magyar tulajdonú vállalkozás. Alapításuk óta flakonok, kannák és az ezekhez tartozó kupakok előállításával foglalkoznak. Alapvető céljuk, hogy termékeik, szolgáltatásaik és tevékenységeik minősége megfeleljen a mindenkori vevői elvárásoknak, valamint a hazai és Európa Uniós előírásoknak. Partnerünkhöz keresünk hosszútávra Diákokat Algyőre!

Feladatok:

    • Műanyag flakonok minőségellenőrzése
    • Műanyag flakonok, kannák gyártásának felügyelete
    • Legyártott termékek sorjázása, csomagolása

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
    • Megbízható, precíz munkavégzés
    • Heti 2-3 műszak vállalása

Egyéb információ

Dolgozz úgy, ahogy ráérsz!

Amit kínálunk

    • Munkavégzés: hétfőtől péntekig
    • Választható műszakok: 06:00-14:00 vagy 14:00-22:00
    • Bér: bruttó 1.176 Ft-os órabér
    • 100%-os utazási támogatás
    • Könnyen megközelíthető munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka