TRANSMETALLBAU Kft.

Minőségellenőr

Hirdetés szövege:

    A Transmetallbau Kft. fémipari gyártásra, ill., CNC megmunkálásra szakosodott családi vállalat miskolci székhellyel és helyi, valamint németországi telephelyekkel. A vállalat egy 30 éves sikeres üzleti és szakmai múltra tekint vissza.

    Fontosnak tartjuk ügyfeleink teljes megelégedettségét, és ugyanilyen mértékben dolgozóink megelégedettségét is. Dolgozóink számára biztos munkahelyeket, versenyképes javadalmazást és a munkakörülmények folyamatos fejlesztését biztosítjuk.

    A Transmetallbau Kft.-t szenvedéllyel és kreativitással fémjelzett modern vállalatként akarjuk vezetni. Legyen része Ön is ezen törekvésünknek és vállalatunknak! Várjuk jelentkezését!

    Hol?

    • Miskolcon

    Mikor?

    • Azonnali munkakezdés

    Mik a feladatok?

    • a termékek gyártásközi- és végellenőrzése, dokumentálása
    • műveleti sorrend és a technológiai előírások betartása
    • hibajavító tevékenység végrehajtásának ellenőrzése, hibajavítás eredményességének megállapítása
    • selejtezési feladatok ellátása

    Mik az elvárásaink?

    • középfokú szakirányú műszaki végzettség
    • jó rajzolvasási készség
    • méréstechnikai és mérőeszköz ismeret
    • kézi mérőeszközökkel való biztos mérés
    • minimum 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
    • 3D-és mérőgép kezelése
    • német nyelvtudás előny

    Mit kínálunk?

    • Versenyképes bérezés, azonnali munkakezdés
    • Utazási költségtérítés
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Határozatlan idejű szerződés, 3 hónapos próbaidővel
    • Cafeteria
    • Havi bónusz juttatás
    • Kulturált munkakörnyezet

    Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal a megadott e-mail címre kérjük küldeni, amiben kifejtik:

    • Milyen típusú mérőgépen dolgozott
    • Milyen alapanyagú termékeket kellett eddig bevizsgálnia
    • Milyen pontossági követelményeknek kellett megfelelni az ellenőrzött termékeknek
    • Milyen cégnél/cégeknél dolgozott, és meddig

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Esztergályos, Marós
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Munkavégzés helye:

3501 Miskolc