Stabil Produkt Kft.

Minőségellenőr

Stabil Produkt Kft. a német Stabil vállalatcsoport tagjaként a 1999-ben kezdte meg működését Magyarországon. A legmodernebb gyártási technológiákat meghonosítva, illetve saját fejlesztései révén mára, a cégcsoport többi szereplőjével együtt, a világ vezető autógyárainak beszállítójává vált. Töretlenül hiszünk abban, hogy az eddig elért sikereink alapja és a további fejlődés záloga is a folyamatos fejlődés és a kimagaslóan magas minőség. Csapatunkba minőségellenőr kollégát keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

- Bejövő áruk, alapanyagok ellenőrzése, jóváhagyása vagy reklamációk indítása
- Bejövő áruellenőrzés dokumentációinak vezetése.
- Gyártóeszköz és mérőeszközképesség vizsgálatok elvégzése
- Gyártási folyamatok ellenőrzése, az első darabok jóváhagyása, készáru jóváhagyása
- Statisztikai táblázatok vezetése, jegyzőkönyvek vezetése, töltése
- A gyártási selejt okainak feltárása, kieső darabok vagy reklamációs termékek vizsgálata.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Figyelmes, precíz munkavégzés, türelem
  • Képesség a csapatmunkára
  • Középiskolai végzettség
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes havi alapbér
  • Széleskörű Cafeteria rendszer
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • A munkatársak szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

2119 Pécel, Pesti út 78.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja önéletrajzát, mely tartalmazza fényképét, illetve fizetésigényét is!