A SEWS Autókábel Magyarország Kft., Kisbéren működő autóipari beszállító vállalat

minőségellenőr

munkatársat keres 2021. áprilisi-májusi belépéssel

Elvárások:

  • Kisbéri vagy környékbeli lakhely 30-40 km-es körzetből előny
  • Pontos és gyors munkavégzés
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása
  • Érettségi
  • Alapfokú számítógépes tudás
  • Minőségellenőri gyakorlat előny (nem csak vizuális ellenőrzés!)
  • Nem színtévesztő
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Darus, targoncás jogosítvány és OKJ bizonyítvány előny

Amit ajánlunk:

  • Bejárás céges busszal Kisbér, Hánta, Ászár, Súr, Bakonyszombathely, Bársonyos és Kerékteleki településekről térítésmentesen, máshonnan saját autóval bejárás térítése 45 Ft/km-rel
  • Versenyképes bérezés
  • Havi 100 000 Ft ösztönzőbér
  • Jó munkahelyi légkör
  • Műszakbeosztásból adódó sok szabadidő
  • Egészségmegőrző program
  • Tisztasági verseny juttatásai
  • Cafeteria belépés első napjától
  • Egyéb béren kívüli juttatások (júliusi és decemberi bónusz)
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Operátor
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kisbér

Jelentkezésüket önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy a SEWS Autókábel Magyarország Kft.,2870 Kisbér, Pf 82. címen  várjuk. Citromail címről nem tudunk fogadni jelentkezést!