• A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

    A Semilab Félvezető Fizikai Laboratórium Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

  • Minőségellenőr

    Főbb feladatok:

    • Forgácsolt alkatrészek és szerelt részegységek méretellenőrzése
    • Bejövő áru minőségi és mennyiségi ellenőrzése
    • Mérőeszközök karbantartása, kezelése, nyilvántartása
    • Az elvégzett feladatok dokumentálása

    Elvárások:

    • Középfokú műszaki (gépész/forgácsoló) végzettség
    • 1-2 éves mérésügyi tapasztalat
    • műszaki rajzolvasási készség
    • Mérőeszköz-ismeret
    • 2 műszakos munkarend vállalása (Hétfőtől-Péntekig, 5:50-14:10; 13:50-22:10)
    • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

    Előnyt jelent:

    • Forgácsolási tapasztalat

    Amit mi kínálunk:

    • Stabil, dinamikusan fejlődő és bővülő vállalat
    • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Minőségellenőrzés
    • Szakmunka
    • Esztergályos, Marós
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1117 Budapest, Prielle Kornélia utca 2.

    Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.