Jászfényszarui munkavégzésre keres azonnali kezdéssel munkavállalókat, minőségellenőri pozícióba.
Nők és férfiak jelentkezését egyaránt várjuk!
Azonnali munkakezdés!

Minőségellenőr

Főbb feladatok, munkák:

  • Selejt darabok kiszűrése vizuálisan és mérőeszközzel
  • Selejt mennyiség visszaszorítása
  • Hibák dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8. általános iskolai végzettség
  • Precíz munkavégzés
  • Folyamatos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minőségellenőrözésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alkalmi bejelentéssel történő munkavégzés
  • Hosszútávú munka, akár heti kifizetés is lehetséges
  • Nettó 1.100Ft órabér
  • Bejárás támogatása
  • Útiköltség térítés 16 Ft/ Km

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Munkavégzés helye:

5126 Jászfényszaru

Kedves Pályázó! A jelentkezések beérkezését követően személyes állásinterjúra invitáljuk a megfelelő jelölteket, melynek eredményét helyszínen közöljük - így gyors és kiszámítható folyamatra számíthat.
Jelentkezni és érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 0670/902-4283