Autóalkatrészek tárolásával, raktározásával foglalkozó budaörsi partnercégünk számára keresünk munkavállalókat:

Minőségellenőr

Főbb feladatok, munkák:

  • Közreműködés a napi leltár készítésében
  • Folyamatos készletellenőrzés végzése
  • A vevői visszajelzések vizsgálata a minőségbiztosítási koordinátorral szorosan együttműködve
  • Kiszállítás, szedés, betárolás és lokációk ellenőrzése
  • A termékek épségének feltétlen biztosítása
  • A hibák jelentése műszakvezetőnek, illetve a minőségbiztosítási koordinátornak; a hiba megszüntettetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Pontosság, precízség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Raktárosi tapasztalat
  • Auditori tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Ingyenes cége busz (Déli pályaudvar, Százhalombatta, Érd, igény esetén Tárnok)
  • Bejárási támogatás 15 Ft/km

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.