NICE LMS Hungary Kft.

Minőségellenőr

Főbb feladatok, munkák:

- Ellenőrizze és felügyelje a gyártási folyamatot az alkalmazott vállalati szabványoknak és az ügyfelek követelményeinek megfelelően az ellenőrzőlap utasításai szerint.
- A műanyag, fém és elektronikus alkatrészek megjelenése / vizuális vizsgálata szabványok és minták összehasonlítása alapján;
- Mérőeszközök használata: tolómérő, mikrométerek, nyomatékmérők, erőmérők, magasságmérők;
- Napi reportok, munkalapok kitöltése/készítése;
- Az ellenőrzött alkatrészek és tételek elfogadása / elutasítása, döntéshozatal
- Jelentés a problémákról és a hibás alkatrészekről a gyártási osztály felelőseinek és közvetlen vezetőinek;

Az álláshoz tartozó elvárások:

-1-3 éves tapasztalat a minőségügyben, lehetőleg az autóiparban vagy beszerzés és kontroll területen
-Gyártó vállalatoknál szerzett tapasztalat,
-minőségellenőrzés területén betöltött pozíciók
-Határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség
-Kiváló elemző készség
-Jó kommunikációs és szervezési képességek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-A gyártásban használt fogalmak ismerete: pl.5S
-Az elektromos alkatrészek és áramkörök plasztik és fém alkatrészek ismerete
-Nyelvismeretként előny: angol

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2100 Gödöllő, Dózsa György út 73.

Kérjük fizetési igény megjelölésével magyar nyelvű önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy hívja a 0630/194-1573-as telefonszámot.